Selam Yabancı ‘nın Klibi Yakında Sevenleriyle Buluşuyor

Tuna Kiremitçi'nin Melisa Karakurt ile birlikte seslendirdiği Selam Yabancı klibiyle buluşuyor.

0 292

Kiremitçi ve Melisa Karakurt ‘un birlikte seslendirdikleri Selam Yabancı adlı parçaları yepyeni kilbiyle buluşuyor.Tuna Kiremitçi hepinizin bildiği gibi her ay sanat ve müzik dünyasının özel bir sesi ile birlikte harika düetlere imza atıyor ve bunları projesinde biraraya topluyor.

Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları 2 projesi geçtiğimiz ay Türk Müziğinin eşsiz sesi Zara’yı ağırlamıştı. Bana Bir Düş Borçlusun adlı şarkıyı birlikte seslendiren Kiremitçi ve Zara müthiş güzel bir klibe de imza atmıştı.

Bana Bir Düş Borçlusun zara tuna kiremitçiÇok yakın bir zamanda projesinin 2.’sini tamamlayan ve 10 şarkıdan oluşan albümünü tüm digital müzik platformlarında dinleyicisiyle buluşturan Kiremitçi sosyal medya hesabından yeni klip haberini vererek bir nebze merakları giderdi. Kiremitçi ‘ye Melisa Karakurt ‘un eşlik ettiği Selam Yabancı adlı parçaya da ilgi oldukça  büyük. Klip çekimlerinin de kısa bir süre önce tamamlanmış olması sebebiyle yakın zamanda bu güzel şarkının klibi ikilinin hayranları ile buluşacak diyebiliriz.

 

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Deneyiminizi geliştirmek için bu web sitesi çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi