Turkcell Adil Kullanım Kotasını Kaldırıyor

0 68

BTK‘nın 2016 yılında yayınladığı düzenlemeye göre 1 Ocak 2019’ da Adil Kullanım Kotasının kaldırılacağını duyurmuştu. Türkiye’ nin en iyi operatörleri arasında yer alan Turkcell, Adil Kullanım Kotasını kaldırıyoruz diyerek BTK’ nın düzenlemelerine cevap veren ilk şirket oldu.

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Murat Erkan’ nın açıklamalarına göre 1 Ocak 2019′ da yeni ve mevcut olan müşterilerimize ek paketler, sınırlamalar ve şartnameler olmadan Adil Kullanım Kotasını tarifelerden kaldıracağız diye açıklamada bulundu. Özellikle Murat Erkan bu çözümün nihai bir çözüm olmadığını ve Türkiye’ deki internet erişim maliyetlerinin düşürülmesi gerektiğini savunarak açıklamada bulundu.

Bu güzel haberle birlikte Turkcell, AKK’ nın  kaldırılacağını belirterek dikkatler diğer Türk operatörlerinin üzerine çevrildi. Umarız ki en kısa sürede diğer operatör şirketlerinden de sevindirici haberler gelir.

 

 

 

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Deneyiminizi geliştirmek için bu web sitesi çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi