Youtube Music Öğrenci İndirimleri Başladı

Spotify ve Apple Music gibi çevirim içi müzik platformlarında adını duyurmak isteyen Youtube Music, ögrenci indirimlerini başlatarak yeni fiyatları geçtiğimiz haftalarda duyurdu.

youtube music öğrenci

Yukarıda ki tabloya baktığımızda Youtube Premium ve Youtube Music Premium olarak iki farklı abonelik belirtilmiş. Reklamların yer almadığı Youtube Premium aboneliğinde ayda 11,99$ yerine 6,99$ ödeyerek reklamsız Youtube Premium servisini kullanabiliyorsunuz. Youtube Music Premium servisine baktığımızda ise ayda 9,99$ yerine 4,99$ ödeyerek Youtube Music’in fısatlarından öğrenci olarak faydalanabiliyorsunuz.

Youtube sunmuş olduğu YouTube Movie ve YouTube Movie Music gibi servislerle kendi ekosistemini her ne kadar oluşturmaya çalışsa da müzik platformlarında ciddi rakiplerinin olduğunu söylemek doğru olur.

Özellikle rakipleri Spotify ve Apple Music gibi çevirim içi müzik deneyimi sunan Youtube Music’in şuan için ülkemizde kullanılamaması büyük bir eksiklik diyebiliriz.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Deneyiminizi geliştirmek için bu web sitesi çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi